| Productnaam | Het Natuurrubbermarine van Tug Boat Fenders Dock Fender van de hoge Energieabsorptie |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Kleur | Requirments van zwarte Klanten |
| Vorm | Cilindrisch |
| Levensduur | 15-20 jaar |
| Productnaam | Cilindrische Rubber het Stootkussenbumpers Marine For Vessels Quay van het Stootkussendok |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Ontwerpstijl | Dok |
| Metaaltype | Q235 HDG |
| Kleur | Zwart (meer kleurt facultatief) |
| Productnaam | Cilindrische Marine Fenders Black Color Rubber-van het het Dokschip van de Bumperboot de Douanegroot |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwart of Aangepast |
| Embleem | Aangepast |
| Kwaliteit | Superieur |
| Productnaam | PIANC&ISO standaard Cilindrische Marine Fenders Heavy Duty Long-Levensduur voor Dok |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1200 |
| Norm | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Om het even welke kleur (de zwarte en het grijs zijn het meest popupar) |
| Productnaam | PIANC2002 standaard Cilindrische Marine Fenders Dock Rubber Bumper voor het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C300 |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsbeveiligingsbeveiliging |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | DF-C300 |
| Inwendige diameter | 75-1000 mm |
| Buitentijdsdiameter | 1502000mm |
| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Kunststof zak+pallet |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Toegelaten OEM | Ja |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Gebruik | Schip, dok, steiger, haven, werf |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |