| certificaat | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
|---|---|
| Productnaam | V Typestootkussen |
| Vorm | V-vorm |
| Lengte | Aangepast |
| Dikte | Zonodig |
| Productnaam | Het Rubberstootkussen die van Yokohama van de vliegtuigenband Marine Boat Fenders drijven |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Deel | boot zij rubberstootkussen |
| Toepassing | Gebruikt voor schip en dok |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Yokohama Pneumatisch Stootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Lange | 1000mm12000mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Werkdruk | 50KPa of 80KPa |
| Productnaam | Natuurrubber Vast Rubberstootkussen600h V Type van de Stootkussenboog voor Bootbescherming |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| Categorie | Vast Rubberstootkussen |
| Naam van het product | Schuifbotenbanden schuifboten cilindrische schuifboten schuifboten bumpers voor dokken en aanmeren |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D600 |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Naam van het product | V Typestootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Toepassing | Bootschipdock Jetty Wharf Haven |
| Productnaam | Het nieuwe Certificaat van Ontwerp Cilindrische Marine Fenders CMF600D BV voor de Bumper van de Dokb |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart, Grijs, of zonodig |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Productnaam | Holle D Rubber Spatbord Sectie Boot Spatbord/Rubber Bumper Dock Bescherming |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D500H |
| Verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Maat | aangepast |
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Naam van het product | Bootsrubberen schutters voor zware schepen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 500mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Productnaam | Pneumatisch Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 STS-Bumper 4.5*9.0M van de Dokboot |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |