| Kenmerken | Bescherming tegen botsingen, duurzaamheid |
|---|---|
| Type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| materiaal | Hoogwaardig natuurlijk rubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | 50kPa dok die het Rubber de Boot van het Stootkusseniso17357 Standaarddok Aanleggen drijven |
|---|---|
| Materiaal | Goede Kwaliteitsnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa of 80KPa |
| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verpakking | Kunststof zak+pallet |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Kunststof zak+pallet |
| Productnaam | De op zwaar werk berekende Vormtype van D van het Dok Rubberstootkussen Rubbermeertros van de Stootk |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Type | D type |
| Norm | PIANC 2014 |
| Lifespon | 20 jaar |
| Productnaam | PIANC2002 standaard Cilindrische Marine Fenders Dock Rubber Bumper voor het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C300 |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Onderhoud | Laag |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | Zonodig |
| Prestaties | Uitstekend |
| Productnaam | Het pneumatische rubberstootkussen van het schipdok voor boot het aanleggen met ketting en band |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm12000mm |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Kenmerken | Langlevend en duurzaam |
|---|---|
| type | V Typestootkussen |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Langdurig natuurrubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |