| Productnaam | V Typestootkussen |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Sollicitatie | Bootschipdock Jetty Wharf Haven |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Deel | stootdemper |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 de standaard Onderzeese Stootkussens Hydropneumatische D2500 Type Bumper van de Dok |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Grootte | D*L--2.5*5.5M |
| Werkdruk | 50kPa |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Productnaam | Schepen die van de het Dokhaven van Rol Rubberstootkussens de Bumperabs Certificaat vastleggen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Deel | Stootkussen, Bumper |
| Grootte | Vanaf de eisen van de klant |
| Kleur | Zwarte of om het even welke kleur |
| Productnaam | SGS Goedgekeurde Pneumatische Rubberstootkussen van Dokyokohama voor schip - - schip |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke druk | 50KPa of 80KPa |
| Productnaam | ISO17357 Drijvend Stootkussenctn Type van Yokohama van het dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa of 80kPa |
| Naam van het product | Bescherm uw sleepboot efficiënt met DockFender sleepbootfenders en bumpers |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwart, grijs... enz |
| Hardheid | 65 +/- 5 kust A |
| Dichtheid | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Productnaam | Cilindrische Rubber het Stootkussenbumpers Marine For Vessels Quay van het Stootkussendok |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Ontwerpstijl | Dok |
| Metaaltype | Q235 HDG |
| Kleur | Zwart (meer kleurt facultatief) |
| Productnaam | PIANC2002 het verklaarde Cilindrische Aanleggen van Marine Fenders Heavy Duty Rubber D800 |
|---|---|
| Materiaal | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Hardheidswaaier | 20°-90°shore A |
| Productnaam | Het Type Stootkussens Aangepaste D200H van Marine Boat D het Dokligplaats van de Hoge Energieabsorpt |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D200H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |