| Productnaam | Het aangepaste van de de Materialenveiligheid van Kegel Rubberstootkussens NR Afgietsel 600H Antibot |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Hoogte | 500H-2000H |
| Temperatuur | -40°C-120°C |
| Productnaam | PIANC 2002 Marine Mooring Cell rubberen spatbordbumper met stalen frontframe |
|---|---|
| Materiaal | NR/NBR van hoge kwaliteit |
| Modelnummer | DF-C1000H |
| Interventiemacht | 29-4626KN |
| Energie Absorptie | 4-6102KNM |
| Productnaam | Waterdichte Flexibele Vaste Rubber het Stootkussenmeertros van Kegel Rubberstootkussens df-CRF1200H |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Type | Kegelvorm |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Deel | Havenbumper |
| Productnaam | Pneumatische Drijvende Stootkussens ISO17357 Gekwalificeerde 50kPa 3.3*6.5M Tear Resistance |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Installatie | Rustig aan. |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Accessoires | Bout, Noot, Wasmachine |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | Kegel |
| Hoogte | 500-3000H |
|---|---|
| Diameter | Zoals vereist |
| Vorm | Kegel |
| Accessoires | Bout, Noot, Wasmachine |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 500-3000H |
|---|---|
| Diameter | Zoals vereist |
| Vorm | Kegel |
| Accessoires | Bout, Noot, Wasmachine |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| grootte | Op maat |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | scharnier |
| pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende 1800H-van de het Dokboot van Kegel Rubberstootkussens van de de Bumperbesche |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Modelnummer | Df-C1800H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Verpakking | Naakte Verpakking, Kaderverpakking, Palletverpakking |