| Productnaam | Superieur ontwerp Ongekende bescherming Yokohama spatborden Prijs/maat/afmetingen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Versterking | Meerlaags nylon bandenkoordstof |
| Diameter | 0,5 m-4,5 m, of aangepast |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 het Pneumatische Rubberfende-Drijven van Yokohama van de Bandketting Netto |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 500mm-4,500 mm |
| Lengte | 1,000mm-12,000 mm |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | 4.5*9.0M Pneumatic Floating Fenders ISO 17357 Goedgekeurd CTN Type Natuurrubber |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Norm | ISO9001, ISO17357 |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Productnaam | 3.3*6.5M Yokohama Fenders ISO 17357-1:2014 Verklaarde Veiligheidsklep voor STS |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 60±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | 2.0*3.5M Pneumatic Fender ISO17357 Standaardmeertros Drijvende Stootkussens |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | STS-Natuurrubber ISO17357 50KPA van Verrichtingen het Pneumatische Stootkussens voor Schipbeschermin |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Length | 1000mm-12000mm |
| Productnaam | Yokohamatype Pneumatische het Schipdelen van Marine Floating Fender Marine Boat |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 technologiectn Onderzees Drijvend Type |
|---|---|
| Materiaal | NR op hoog niveau |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Productnaam | ISO17357 de Stootkussens die van specificatiesyokohama Stootkussen voor STS-Verrichtingen drijven |
|---|---|
| Materiaal | NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| De verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa & 80KPa |