| Productnaam | De flexibele en Duurzame Pneumatische Stootkussens van Ontwerpmarine superior ship berthing solution |
|---|---|
| Materiaal | NR + SBR |
| kleur | Kleurenaanpassing |
| hardheid | 60+/10 Kust A |
| Treksterkte | ≥18MPa |
| Productnaam | Yokohama Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 Standaard 3.3M Port Bumper Marine |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | De opblaasbare Drijvende Pneumatische Gebruikte Vissersboten van het Stootkussenschepen van Yokohama |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Functie | Uitstekende horizontale stabiliteit |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Functie | Uitstekende horizontale stabiliteit |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Productnaam | De Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Flens van marinegrey yokohama bumpers fender parts |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR, SR, NBR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Treksterkte | ≥18 |
| Aanvankelijke Druk | 80KPa |
| Productnaam | ISO17357 & Pneumatische Stootkussens 3.3*6.5M van PIANC2002 CTN-Type 50kPa Veiligheidsklep |
|---|---|
| Materiaal | Rendabel Natuurrubber |
| Norm | ISO17357, ISO9001 |
| Deel | STS-Stootkussen |
| Certificaat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Productnaam | Pneumatisch Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 Standaard 3.3M Port Bumper Marine |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Treksterkte | ≥18 |
| Aanvankelijke Druk | 80KPa |
| Productnaam | Onderzeese Pneumatische Yokohama-Type Aangepast Stootkussen Antibotsings |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 60±10 kust A |