| Productnaam | Iso17357-1: 2014 pneumatisch Rubberstootkussenctn Type 3300*6500MM CTN-Type |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Lengte | 1000mm12000mm |
| Productnaam | Boat Hydro Yokohama Pneumatische vellen Prijs/catalogus P50 voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Sleutelwoord | Pneumatisch Stootkussen |
| kleur | Zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Werkdruk | 50kPa, 80kPa |
| Productnaam | Pneumatische Stootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Materiaal | NR op hoog niveau |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |
| Productnaam | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Modelnummer | 2.0*3.5m |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Versterking | Spiraaldraad met hoge trekkracht |
| Oppervlakte | Vlot |
| Product Name | Pneumatische rubberfender |
|---|---|
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| Gebruik | bescherm boot |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Temperatuur | -40°C tot 300°C |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| kenmerk | Milieuvriendelijke materialen |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kenmerken | Corrosiebestendigheid, lichtgewicht |
| Functie | Schokopname |
| Naam van het product | De hoge Energieabsorptie van de Pneumatische Stootkussens van Yokohama voor Schip - - verscheept Ove |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Standaard | Iso17357-1: 2014 |
| Tolerantie | ± 2% |
| Graad | Hoge kwaliteit |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| levensduur | 10 tot 15 jaar |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Material | NR |