| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Logo | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Natuurrubberdouane V Vriendschappelijke de Veiligheidselasticiteit van het Type Rubberstootkussen V5 |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Modelnummer | Df-V500 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Verpakking | Plastic Bag+Pallet |
| Productnaam | ISO 17357 het Pneumatische Rubberstootkussen Marine Floating Ship Fender van Yokohama |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 STUK |
| Technologie | Hoge druk, anti-explosion type. Geheel-verpakt |
| productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Kleur | zwart |
| Geheugen | Op maat |
| Toepassing | Schip aanleg |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Grootte | Aangepast |
| MOQ | 1 |
| Logo's | Op maat |
| Productnaam | 300H Ozon van het boog het Rubberstootkussen en UV de Absorptiebescherming van het Weerstands Lage W |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Vorm | V type |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Lengte | 10003500mm |
| Productnaam | Van het de Boog Rubberstootkussen V500H Eco van de natuurrubberdouane Vriendschappelijke de Veilighe |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Modelnummer | Df-V500H |
| Verwerking Serviceion | Afgietsel |
| Verpakking | pallet |
| Productnaam | Het drijven de Pneumatische Rubberverrichtingen van Stootkusseniso17357 Specificaties 80kPa STS |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | PIANC & van ISO17357 de Standaard Pneumatische Rubberketting Netto Marine Safety van de Stootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Beste Kwaliteit NR, NBR, SR |
| Kleur | Zwart of Aangepast |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |
| Productnaam | PIANC 2002 Marine Mooring Cell rubberen spatbordbumper met stalen frontframe |
|---|---|
| Materiaal | NR/NBR van hoge kwaliteit |
| Modelnummer | DF-C1000H |
| Interventiemacht | 29-4626KN |
| Energie Absorptie | 4-6102KNM |