| MOQ | 1 |
|---|---|
| Breedte | Aangepast |
| Lengte | Aangepast |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Oppervlakte | Vlot |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
|---|---|
| Temperatuur | -40 gr.C. aan 80 Gr.C. |
| OEM-producten | Welkom. |
| garantie | 24 maanden |
| Grootte | Diameter 500mm4500mm, Lengte 1000mm12000mm |
| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Compressie | Hoog |
| Gewicht | Licht |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurbereik | Breed |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Grootte | aangepast |
| Diameter | Zoals vereist |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Productnaam | Het aangepaste V-Type de Delen van het Stootkussennr 400H Natuurrubber Antibotsings Vormen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Certificering | ISO9001, ABS, BV |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Hoogte | 500-3000H |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart |
| Prestaties | Uitstekend |
| Installatie | gemakkelijk |
| Grootte | aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Accessoires | Bout, Noot, Wasmachine |
| Installatie | Rustig aan. |
| Hoogte | 500-3000H |
| Productnaam | Het nieuwe Certificaat van Ontwerp Cilindrische Marine Fenders CMF600D BV voor de Bumper van de Dokb |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart, Grijs, of zonodig |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Hoogte | 500-3000H |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | Aangepast |
| Toepassing | Dok/Haven/Schipbumperbescherming |
| Installatie | Rustig aan. |
|---|---|
| Onderhoud | Laag |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Vorm | ARCH |
| Materiaal | Rubber |