| Productnaam | ISO17357 & Rubberstootkussen 4.5*9.0M CTN Marine Floating van PIANC2002 Yokohama |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Deel | STS-Stootkussen |
| Certificaat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Productnaam | NBR/NR de rubberbumper van de de Scheurweerstand van het Boog Rubberstootkussen 1000H Aangepaste |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Type | Normaal |
| Embleem | Aangepast Logo Accept |
| Grootte | Douanegrootte |
| Productnaam | 100% de milieu Industriële Energieabsorberende Zwarte Kleur van het Boog Rubberstootkussen |
|---|---|
| Type | Boog V Type |
| Lengte | 10003500mm |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Certificaat | CCS.ABS.BV.GL.DN V.LR |
| Productnaam | OEM van de het Stootkussen Zwarte Kleur van de natuurrubbercel Rubber de Dienst Anti het Verouderen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR/NBR |
| Modelnummer | Df-C1700H |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| Naam van het product | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Toepassing | Haven |
| Materiaal | NR |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 pneumatisch Rubberstootkussenctn Type 3300*6500MM CTN-Type |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Lengte | 1000mm12000mm |
| Productnaam | OEM Rubber de Stootkussensdouane die van de de Dienstkegel Op zwaar werk berekend Anti het Veroudere |
|---|---|
| Materiaal | Anti het Verouderen Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-CRF1000 |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Industriële MeertrosSchokbreker |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders voor botsingsbescherming Scheepsfenders van rubber |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 50 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Productnaam | High Performance Cilindrische Marine Rubber Fender Marine Port Ship Boat |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardige NR/NBR |
| Modelnummer | DF-C600 |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Verlenging | ≥300% |