| Naam van het product | 3.3*6.5M Offshore/Mooring/Port/Harbour/Ferry Foam Filled Fenders voor marinevaartuigen |
|---|---|
| Modelnummer | DF-3.3*6.5M |
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| Productnaam | Hoog - de dichtheid Gesloten van de het Dokopschorting van het Celschuim Bescherming van het het Sto |
|---|---|
| Merk | DockFender |
| Materiaal | Gesloten Celschuim + Polyurethaan |
| Toepassing | Schip - - schip het Aanleggen, Schip om het Aanleggen te dokken |
| Levensduur | 10-15 jaar |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Type | Cilindrisch |
| Productnaam | 2.5*4.0M Floating Foam Fender Gesloten Vriendschappelijke de Veiligheidselasticiteit van Eco van het |
|---|---|
| Modelnummer | DF-2.5*4.0M |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| OEM | Gesteund |
| Productnaam | 3.3m*6.5m Marine Floating Foam Filled Fenders ISO9001 Standaardhdg Flens |
|---|---|
| Modelnummer | DF-3.3m*6.5m |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| Productnaam | Drijvend het Schuimstootkussen 2.0*3.5M van de polyurethaandekking Marine Safety For Dock Port |
|---|---|
| Modelnummer | DF-FF2.0*3.5M |
| Materiaal | Gesloten Celschuim + Polyurethaan |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm9000mm |
| Productnaam | 1.5*3.0M Floating Foam Fender de Dekking van Marinegrey wear resistant customization polyurethane |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Deel | Dokbumper |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Vorm | Cilindrisch |
| Productnaam | De zwarte van het de Boei Drijvende Dok van Kleurenmarine foam fender ocean guard Schepen van de de |
|---|---|
| Modelnummer | DF-1500mm*3000mm |
| Materiaal | EVA Closed Cell Foam, Polyurethaan |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |