| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
|---|---|
| Productnaam | Kegeltype Dok Rubberstootkussen DF1000H PIANC2002 voor de Bescherming van het Bootschip |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Certificering | ISO9001, BV, ABS |
| Productnaam | OEM Rubber de Stootkussensdouane die van de de Dienstkegel Op zwaar werk berekend Anti het Veroudere |
|---|---|
| Materiaal | Anti het Verouderen Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-CRF1000 |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Industriële MeertrosSchokbreker |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
|---|---|
| Productnaam | Van het Stootkussenkegel van het hoge Prestatiesdok het Rubbertype SCN1600 voor Ligplaats |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 1600 mm |
| Certificering | ISO9001, BV, ABS |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Toegelaten OEM | Ja |
| Gebruik | Schip, dok, steiger, haven, werf |
| Naam van het product | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| grootte | Op maat |
| kenmerk | Hoge prestaties Sterk |
| Accessoires | Voorpaneel, die Stootkussen, Ketting, enz. onder ogen zien |
| Productnaam | Slijtvaste conische spatborden van natuurlijk rubber PIANC 2002 Standaard voor ligplaats |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardig natuurrubber |
| Kleur | Zwart, grijs... enz |
| Hardheid | 65 +/- 5 kust A |
| Onderhoud | OEM of ODM |
| Productnaam | Het Gevulde Rubberstootkussen Marine Solid Marker Buoyancy van de polyurethaanoprichting Schuim |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Levensduur | meer dan 8 jaar |
| OEM& ODM | Beschikbaar |
| Derde partijinspectie | Gesteund |
| Naam van het product | Eva Floating Foam Fender Marine Boat Polyurethane Polyurea Rubber Fender |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |