| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Sollicitatie | Dok |
| Diameter | 0,5 ~ 4,5 m |
| Druk | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Productnaam | De Hoge Energieabsorptie Pier Dock Berth Vessel van Marine Dock Square Rubber Fenders |
|---|---|
| Deel | Bumper, Dok |
| Toepassing | Dok, Haven |
| Functie | Bescherming |
| Hoogte | 150-600 mm |
| Productnaam | ISO17357 & Standaardyokohama Stootkussens 3.3*6.5M CTN-Type 50kPa van PIANC2002 |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level NR |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS-ABS LR BV TUV ISO |
| Productnaam | De opblaasbare Drijvende Pneumatische Gebruikte Vissersboten van het Stootkussenschepen van Yokohama |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Productnaam | Boat Hydro Yokohama Pneumatische vellen Prijs/catalogus P50 voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Sleutelwoord | Pneumatisch Stootkussen |
| kleur | Zwart, rood, blauw, groen, enz. |
| Werkdruk | 50kPa, 80kPa |
| Productnaam | Het aangepaste van de de Materialenveiligheid van Kegel Rubberstootkussens NR Afgietsel 600H Antibot |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Hoogte | 500H-2000H |
| Temperatuur | -40°C-120°C |
| Productnaam | OEM Rubber de Stootkussensdouane die van de de Dienstkegel Op zwaar werk berekend Anti het Veroudere |
|---|---|
| Materiaal | Anti het Verouderen Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-CRF1000 |
| Kleur | Zwart |
| Gebruik | Industriële MeertrosSchokbreker |
| Naam van het product | Elastische drijvende schuimfluit Eva materiaal schuim gevulde fluit voor schip boot jacht |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |