| Elasticiteit | - Goed. |
|---|---|
| Proefproef | Zoals gevraagd |
| Categorie | Roller rubber fender |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Capaciteit | 10T-40T |
| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Kunststof zak+pallet |
| Productnaam | Het pneumatische rubberstootkussen van het schipdok voor boot het aanleggen met ketting en band |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm12000mm |
| Naam van het product | Vloervulde fenders voor havenbescherming voor marine/militaire/cruises/tugboten/pilootboten |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Naam van het product | PU-schuim gevulde fender drijvende drijvende pneumatische beschermingsvaartuigdock |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Deel | Schroeven met schuim |
| Verlenging | ≥350% |
| Kenmerken | Uitstekende effectweerstand |
|---|---|
| Type | Rubber Fender Type V |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van hoge kwaliteit |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Floating Foam Fender Marine Guard Foam Boat Fender Marine Cushion Foam Filled Fender |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Veiligheidsnormen | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Toepassing | Schip tot schip, dok |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 de Stootkussenssts Dok die van specificatiesyokohama CTN-Type drijven |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Norm | ISO9001, ISO17357 |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Productnaam | NBR/NR de rubberbumper van de de Scheurweerstand van het Boog Rubberstootkussen 1000H Aangepaste |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Type | Normaal |
| Embleem | Aangepast Logo Accept |
| Grootte | Douanegrootte |