| Productnaam | Op zwaar werk berekende 1800H-van de het Dokboot van Kegel Rubberstootkussens van de de Bumperbesche |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Modelnummer | Df-C1800H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Verpakking | Naakte Verpakking, Kaderverpakking, Palletverpakking |
| Productnaam | van de het Stootkussenboot van 50kPa Yokohama het Rubber zij rubberstootkussen voor schip en dok |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Aanvankelijke Druk | 0.05MPa/0.08MPa |
| Naam van het product | Drijvend schuim spatbord Onderwater spatborden Eva Foam Boot spatbord |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Naam van het product | Floating Foam Fender Lichtgewicht Foam Kussen Fender Opblaasbare Foam Dock Guard |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Naam van het product | 2x4m Floating Foam Fender Met Keten Net 70kg/M3 Dichtheid 19mm Polyurea Dikte |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Eva Floating Foam Fender met hoge prestaties en ISO certificaat |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Certificering | ISO9001 |
| Sleutelwoord | De prijzen van de rubberfender |
| Kenmerken | slijtvast, tegen botsing |
| Technologie | Extrusievorming |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Druk | 50kPa, 80kPa |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |