| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Dienst | OEM of ODM |
| Dikte | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Productnaam | Het aangepaste Rubberabs van het Boog Rubberstootkussen 900H Certificaathaven Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| Verlenging | ≥300% |
| Verwerking Serviceion | Afgietsel, het Snijden |
| Certificering | ISO, SGS |
| Productnaam | De op zwaar werk berekende Vormtype van D van het Dok Rubberstootkussen Rubbermeertros van de Stootk |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Type | D type |
| Norm | PIANC 2014 |
| Lifespon | 20 jaar |
| Productnaam | 300H het Type van D Rubberstootkussens Zwarte Kleur slijtage-zichVerzettende tegen Marine Dock Port |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D300H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| materiaal | NR |
| Maat | Aangepast |
| functie | slijtvast, tegen botsing |
| Trefwoord | De prijzen van de rubberfender |
| Productnaam | PIANC2002 standaard Drijvend Schuimstootkussen 3.3*6.5M Colorful Boat Dock-Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | drijvend stootkussen |
| Verlenging | ≥350% |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Productnaam | Het duurzame Stootkussen van het het Stootkussen Drijvende Schuim van Gebruikseva closed cell foam f |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan, Nylon Koorden |
| Modelnummer | DF-2.0*3.5M |
| Technologie | Vorm en Uitdrijving |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Logo | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Het hittebestendige Vriendschappelijke Natuurrubber 300H van Eco van het Boog Rubberstootkussen voor |
|---|---|
| Type | Boog V Type |
| Grootte | Douanegrootte |
| Dichtheid | 1.35~2.0 g/cm3 |
| De dienst | OEM of ODM |
| Productnaam | PIANC2002 het verklaarde Cilindrische Aanleggen van Marine Fenders Heavy Duty Rubber D800 |
|---|---|
| Materiaal | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Hardheidswaaier | 20°-90°shore A |