| Productnaam | Van het de Boog Rubberstootkussen V500H Eco van de natuurrubberdouane Vriendschappelijke de Veilighe |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Modelnummer | Df-V500H |
| Verwerking Serviceion | Afgietsel |
| Verpakking | pallet |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsbeveiligingsbeveiliging |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | DF-C300 |
| Inwendige diameter | 75-1000 mm |
| Buitentijdsdiameter | 1502000mm |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | PIANC2002 standaard Cilindrische Marine Fenders Dock Rubber Bumper voor het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C300 |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Productnaam | PIANC&ISO standaard Cilindrische Marine Fenders Heavy Duty Long-Levensduur voor Dok |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1200 |
| Norm | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Om het even welke kleur (de zwarte en het grijs zijn het meest popupar) |
| Productnaam | Cilindrische de Specificatiesoem van Marine Fenders PIANC2002 Toegelaten Docking&Berthing |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR/NBR |
| Modelnummer | Df-C500 |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Toepassingen | Haventerminal |