| Productnaam | High Performance Cilindrische Marine Rubber Fender Marine Port Ship Boat |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardige NR/NBR |
| Modelnummer | DF-C600 |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| Productnaam | PIANC Standaardd Type Stootkussens die Aangepaste Op zwaar werk berekende Anti het Verouderen Dokbum |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D400H |
| Norm | PIANC2002 |
| Grootte | Douanegrootte |
| oppervlakte | Vlot of patroon |
| Productnaam | De goede van de het Dokhaven van Marine Dock Rubber Fender PIANC2002 van de Scheerbeurtkracht Aanleg |
|---|---|
| Deel | Marine, Bumper, Dok |
| specificaties | Df-V800H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Hoge precisie | 0.01mm |
| Productnaam | NBR 70 V-Type Boog Rubberstootkussen Slijtvaste Marine Safety Dock Fender |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte, Grijze… enz. |
| Hardheid | 65 +/- 5 Kust A |
| Dichtheid | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Hardheid | 20-90 kust-a of IRHD |
|---|---|
| Verlenging | ≥ 300% |
| Functie | Fendering |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| OEM-producten | Welkom. |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Dienst | OEM of ODM |
| Dikte | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Productnaam | 100% Environmentalr V ABS van het Typestootkussen 500H PIANC2002 Certificaathaven het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Verlenging | ≥300% |
| Certificering | ISO, SGS |
| Productnaam | Het aangepaste Rubberabs van het Boog Rubberstootkussen 900H Certificaathaven Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| Verlenging | ≥300% |
| Verwerking Serviceion | Afgietsel, het Snijden |
| Certificering | ISO, SGS |
| Productnaam | De op zwaar werk berekende Vormtype van D van het Dok Rubberstootkussen Rubbermeertros van de Stootk |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Type | D type |
| Norm | PIANC 2014 |
| Lifespon | 20 jaar |
| Productnaam | 300H het Type van D Rubberstootkussens Zwarte Kleur slijtage-zichVerzettende tegen Marine Dock Port |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D300H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |