| Naam van het product | Schuifboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Strengte voor trekken | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Kunststof zak+pallet |
| Productnaam | ISO17357 & Rubberstootkussen 4.5*9.0M CTN Marine Floating van PIANC2002 Yokohama |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Deel | STS-Stootkussen |
| Certificaat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Productnaam | Het Type van natuurrubberd Stootkussens 300H Op zwaar werk berekende Marine Large Wharf Ships |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Grootte | Aangepaste Grootte |
| Productiemethode | Gevulcaniseerd |
| Norm | PIANC2002 |
| Productnaam | Ship Wharf Hoge kwaliteit Yokohama Rubber Fender Dock Protection Pneumatische Opblaasbare Marine |
|---|---|
| Grootte | Ruquirement van de klant |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Type | 50kPa, 80kPa |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Naam van het product | Bestseller sleepboot schutters contourboot schutters sleepboot bumpers |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwart, grijs... enz |
| Hardheid | 65 +/- 5 kust A |
| Dichtheid | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Deel | Rubberstootkussenmarine |
|---|---|
| Productnaam | Op zwaar werk berekende Bumper van het de Boog Rubberstootkussen df-A500H van het dok de Rubberstoot |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| OEM | Ja |
| Technologie | Gevulcaniseerd |
| Productnaam | De Bumperbescherming van thermostabiliteits Cilindrische Marine Fenders Flexible Dock Boat |
|---|---|
| Materiaal | Super Kwaliteit NR/NBR |
| Treksterkte | ≥16 MPA |
| Verlenging | ≥300% |
| Kleur | Zwarte, rode, witte enz. |
| Features | High Strength and Durable Construction, Advanced Roller Technology, Customizable Design Options, Low Maintenance Design |
|---|---|
| Maximum Deflection | 125mm-520mm |
| Rubber Specification | ASTM D2000, SAE J200 |
| Capacity | 10T-40T |
| Advantages | Unparalleled Manufacturing Experience, State of the Art Production Facilities, Innovative Design Capabilities, Rigorous Quality Control Processes |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Functie | Flexibele verrichting |
| Productnaam | ISO17357 & Pneumatisch Rubberstootkussen 4.5*9.0M CTN Marine Floating van PIANC2002 |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |