| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoogste Niveaunatuurrubber |
| Garantie | 36 maanden |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5 m |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Specificatie van rubber | ASTM D2000, SAE J200 |
| Kenmerken | Hoge E/R.H-waarde, slijtvastheid |
| Capaciteit | 10T-40T |
| Proefproef | Zoals gevraagd |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Functie | Uitstekende horizontale stabiliteit |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| sollicitatie | Haven |
| Gebruik | bescherm boot |
| Garantie | 36 maanden |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Diensten | OEM of ODM |
| Kleur | zwart en aangepast |