| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| Diensten | OEM of ODM |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| grootte | Aangepaste grootte |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | Van het de Cel de Rubberstootkussen 800H van de dokbescherming van de de Scheurweerstand Super Rang |
|---|---|
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | 20-90 kust-a of IRHD |
| Steekproeven | Vrij Verstrekt |
| Eigenschap | Waterpoof/ultraviolet-Bewijs/het Anti verouderen |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Type | Cilindrisch |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoogste Niveaunatuurrubber |
| Garantie | 36 maanden |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5 m |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |