| Druk | Hoog |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Temperatuur | Hoog |
| Kleur | Divers |
| Schuring | Laag |
| Onderhoud | Laag |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Weerstand | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Trek | Hoog |
| Productnaam | ISO17357 & Rubberstootkussen 4.5*9.0M CTN Marine Floating van PIANC2002 Yokohama |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Deel | STS-Stootkussen |
| Certificaat | ABS, RS, BV, LR, DNV |
| Productnaam | ISO17357 Rubber het Stootkussen80kpa Boot 2.0*3.5M van specificatiesyokohama Floating |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Treksterkte | ≥18 |
| Aanvankelijke Druk | 80KPa |
| Productnaam | Van het yokohama rubberstootkussen van de dok pneumatische pier opblaasbare antibotsings met beste k |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2014 |
| Deel | Yokohama Drijvend Stootkussen |
| Type | Pneumatische Marine Rubber Fenders |
| Productnaam | ISO 17357 van de het Stootkussenluchtkwaliteit van Stootkussenyokohama de Rubber van het de Normendo |
|---|---|
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Certificering | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Aanleg van een moeras |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Toepassing | dok |
| Productnaam | Het Rubberstootkussen die van Yokohama van de vliegtuigenband Marine Boat Fenders drijven |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Deel | boot zij rubberstootkussen |
| Toepassing | Gebruikt voor schip en dok |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Garantie | 24 maanden |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Functie | Uitstekende horizontale stabiliteit |