| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Sollicitatie | Dok |
| Garantie | 36 maanden |
| Materiaal | Natuurlijk rubber op het hoogste niveau |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Materiaal | Natuurlijk rubber op het hoogste niveau |
| Druk | 50 kPa ~ 80 kPa |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Application | Submarine Dock |
| Productnaam | ISO17357 verklaard Zwart de Kleurentegengewicht van D3.3M Hydropneumatic Submarine Fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Diameter | 1700mm4500mm |
| Lengte | 5500mm12000mm |
| Productnaam | Onderzeese Stootkussens US Navy iso17357-1: 2014 de Scheurweerstand van de Natuurrubber Zwarte Kleur |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Norm | ISO17357, ISO9001 |
| Afmetingen | 4.5*12.0M |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | Onderzeese Pneumatische Yokohama-Type Aangepast Stootkussen Antibotsings |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 60±10 kust A |
| Productnaam | Onderzeese Stootkussensiso17357 Gekwalificeerde 50kPa 3.3*6.5M Marine Safety Floating With Safety Kl |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 50±10 kust A of het Verzoek van de Klant |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | STS-de Stootkussensnatuurrubber 3.3M van Verrichtingenyokohama ISO17357-Norm |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Versterking | Nylon Koord |
| Schede | Netto kettingsband |
| Diameterwaaier | Van 0.5m tot 4.5m |
| Productnaam | 3.3*6.5M Pneumatic Fenders ISO Klep van de 17357-1:2014 de Gediplomeerde Veiligheid voor STS |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber op hoog niveau |
| Norm | PIANC, ISO17357 |
| Kleur | Zwart |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |