| Productnaam | 3.3m*6.5m Marine Floating Foam Filled Fenders ISO9001 Standaardhdg Flens |
|---|---|
| Modelnummer | DF-3.3m*6.5m |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Grootte | aangepast |
| Productnaam | 3.3*6.5M Yokohama Fenders ISO 17357-1:2014 Verklaarde Veiligheidsklep voor STS |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 60±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | PIANC2002 Absorptie van de het Dok Economische Hoge Energie van het cel de Rubberstootkussen 1250H N |
|---|---|
| Materiaal | Super Kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1250H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | ISO17357 verklaard Zwart de Kleurentegengewicht van D3.3M Hydropneumatic Submarine Fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Diameter | 1700mm4500mm |
| Lengte | 5500mm12000mm |
| Productnaam | De Bescherming van de dokbuffer het Drijven ABS van het Schuimstootkussen D3.3M Certificaathaven het |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Vorm | Cilindrisch |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm9000mm |
| Productnaam | 1.5*3.0M Floating Foam Fender de Dekking van Marinegrey wear resistant customization polyurethane |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Deel | Dokbumper |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Vorm | Cilindrisch |
| Productnaam | Op zwaar werk berekend Drijvend Schuimstootkussen 700x1500 PIACN Standard 100% Milieu |
|---|---|
| Materiaal | PU-schuim met hoge dichtheid, huid van polyurethaan |
| De verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Verlenging | ≥350% |
| Certificering | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Modelnummer | DF-1200mm*2000mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |