| Materiaal | Natuurrubber |
|---|---|
| Breedte | Aangepast |
| Productnaam | V Typestootkussen |
| kleur | Zwart/Grijs/Wit/zonodig |
| Dikte | Zonodig |
| Naam van het product | Hoge sterkte cilindrische scheepsfenders voor efficiënte dokwerkzaamheden |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, Originele Fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5 m |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Drijvend het Schuimstootkussen 2.0*3.5M van de polyurethaandekking Marine Safety For Dock Port |
|---|---|
| Modelnummer | DF-FF2.0*3.5M |
| Materiaal | Gesloten Celschuim + Polyurethaan |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm9000mm |
| Productnaam | Marine Dock Floating Foam Fender 2.5*5.5M de Zwarte Kleur van Industrial Energy Absorbing |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Modelnummer | DF-2.5*5.5M |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Modelnummer | DF-1200mm*2000mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Naam van het product | Bestseller sleepboot schutters contourboot schutters sleepboot bumpers |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwart, grijs... enz |
| Hardheid | 65 +/- 5 kust A |
| Dichtheid | 2,3 ~ 3,9 g/cm3 |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Material | Top Level Natural Rubber |
| Warranty | 36 Months |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5m |
| Application | Dock |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 technologiectn Onderzees Drijvend Type |
|---|---|
| Materiaal | NR op hoog niveau |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS, BV, LR, RINA, KR, NK, GL, ABS, DNV, RS |