| Vorm | Cylinder |
|---|---|
| Effect | Hoog |
| Materiaal | Rubber |
| Grootte | verschillende |
| Druk | Hoog |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 standaardyokohama-Stootkussens80kpa STS Verrichtingen 3.3*6.5M |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber op hoog niveau |
| Norm | PIANC, ISO17357 |
| Kleur | Zwart |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Naam van het product | Efficiënte bescherming Cylindrische zeefenders zorgen voor betrouwbare kustverdediging |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Productnaam | De Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Flens van marinegrey yokohama bumpers fender parts |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR, SR, NBR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Treksterkte | ≥18 |
| Aanvankelijke Druk | 80KPa |
| Productnaam | Yokohama Drijvende Stootkussens ISO17357 Gekwalificeerde 50kPa 3.3*6.5M Tear Resistance |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 60±10 kust A of het Verzoek van de Klant |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | Cilindrische Standaard Economische de Hoge Energieabsorptie van Marine Fenders PIANC2002 |
|---|---|
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | 20-90 kust-a of IRHD |
| Steekproeven | Vrij Verstrekt |
| Eigenschap | Waterpoof/ultraviolet-Bewijs/het Anti verouderen |
| Druk | Hoog |
|---|---|
| Vorm | Cilinder |
| Materiaal | Rubber |
| Corrosie | Laag |
| Duurzaamheid | snak |
| Productnaam | Het duurzame Stootkussen van het het Stootkussen Drijvende Schuim van Gebruikseva closed cell foam f |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan, Nylon Koorden |
| Modelnummer | DF-2.0*3.5M |
| Technologie | Vorm en Uitdrijving |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Dikte | Zoals vereist |
|---|---|
| Vorm | V-vorm |
| Breedte | aangepast |
| Materiaal | Natuurrubber |
| MOQ | 1 |
| Naam van het product | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| effectiviteit | 1 tot en met 6,5 m |
| Deeltjes | 5 tot 10 lagen |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |