| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Diensten | OEM of ODM |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Productnaam | Het naar maat gemaakte Schip van Marine Floating Dock Fenders EVA Polyurea Foam Fender Boat |
|---|---|
| Merk | DockFender |
| Materiaal | Hoog - dichtheidsschuim/Polyurea-Deklaag |
| Specificatie | 0.5m4.5m Dia, 0.7m9m L of Aangepast |
| Certificaat | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| Druk | Hoog |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Temperatuur | Hoog |
| Kleur | Divers |
| Schuring | Laag |
| Productnaam | PIANC2002 de Kleurrijke Stootkussens D1980 van de specificatiesrol Aangepast voor de Buffer van het |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR/NBR/SBR |
| Type | Vast Wielstootkussen |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Embleem | Aangepast Logo Accept |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Kleur | zwart en aangepast |
| Diensten | OEM of ODM |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Kenmerken | Duurzaam en stevig |
| Productnaam | Yokohamastootkussens iso17357-1: 2014 Gids 3.3*6.5M CTN-Type Luchtblok 50kPa |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Dok Overzeese Wacht Floating Foam Fender Kleurrijk Pu EVA Marine Floating 1500*3000mm |
|---|---|
| Binnen | EVA Closed Foam |
| Versterking | Nylon Koordstof |
| Dekking | Polyurethaan, Pu |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Productnaam | 3.3 x 6.5m Submarine Fenders Fabriek Pneumatisch Natuur rubber Semi |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Standaard | ISO17357, ISO9001 |
| Afmetingen | 4.5*12.0M |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Materiaal | Eva en polyurethaan |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Productnaam | PIANC2002 het verklaarde Cilindrische Aanleggen van Marine Fenders Heavy Duty Rubber D800 |
|---|---|
| Materiaal | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Hardheidswaaier | 20°-90°shore A |