| Breedte | Aangepast |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Oppervlakte | Vlot |
| certificaat | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
| Merk | OEM |
| Productnaam | 4.5*9.0M Pneumatic Floating Fenders ISO 17357 Goedgekeurd CTN Type Natuurrubber |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Norm | ISO9001, ISO17357 |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Productnaam | Van het de Luchtblok van Yokohama van de schipwerf Pneumatisch Stootkussen 3.3Mx6.5M Marine Berthing |
|---|---|
| Materiaal | NR met hoge dichtheid |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Lengte | 1000mm12000mm |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Modelnummer | HM-CMF60 |
| standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Naam van het product | D Type schutter veelzijdig en efficiënt |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D400H |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Naam van het product | Marine Sea Ocean Cushion Guard Solid PU Polyethyleen Rubber Foam Gevulde Fenders |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Drijvende schutters |
| Deel | stootdemper |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Naam van het product | D Tipe fenders Duurzaamheid en veelzijdigheid voor slagbestendigheid |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D600H |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Productnaam | De Specificaties van Yokohamastootkussens ISO17357 met Vliegtuigenbanden voor STS-Verrichtingen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
|---|---|
| Toepassingen | De Bescherming van de dokboot |
| Gebruik | Maritieme Industrie |
| Functie | Schokopname |
| Vervoervermogen | Zwaar werk |
| Productnaam | Submarine-fenders |
|---|---|
| Materiaal | Topniveau natuurlijk rubber |
| Garantie | 36 maanden |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5 m |