| Kleur | Divers |
|---|---|
| Temperatuur | Hoog |
| Druk | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Effect | Hoog |
| Hardheid | 20-90 kust-a of IRHD |
|---|---|
| Verlenging | ≥ 300% |
| Functie | Fendering |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| OEM-producten | Welkom. |
| Onderhoud | Laag |
|---|---|
| Garantieperiode | 24 maanden, 3 jaar |
| Hardheid | 50±10 Shore A of op verzoek van de klant |
| Gebruik | Bescherming van onderzeeërs |
| Installatie | Geboeid |
| Productnaam | De goede van de het Dokhaven van Marine Dock Rubber Fender PIANC2002 van de Scheerbeurtkracht Aanleg |
|---|---|
| Deel | Marine, Bumper, Dok |
| specificaties | Df-V800H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Hoge precisie | 0.01mm |
| Productnaam | PIANC Marine Dock Rubber Fender Hyper Omega Stootkussen Duurzame Aanleggende Bumper |
|---|---|
| Deel | Bumper |
| Toepassing | Dok, Haven |
| Certificering | PIANC, ABS, DNV, LR |
| Materiaal | NR |
| Productnaam | MV van het het Stootkussenbeen van het bumperdok Rubberstootkussen uhmw-PE Stootkussens voor Havenka |
|---|---|
| Deel | Dok, Bumper |
| Materiaal | Anti het Verouderen Natuurrubber |
| Verschijning | Vlot Rubber |
| Stijl | Been/MV Type |
| Productnaam | Het Pneumatische Stootkussen van Marine Floating Dock Rubber Fender ISO17357 Yokohama |
|---|---|
| Materiaal | Beste Kwaliteit NR |
| Kleur | Zwart of Aangepast |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Maat | aangepast |
| Hardheid | 30-90 Aan de kust |
| Kleur | Zwart, Grijs, Aangepast |
| Productnaam | Rubberstootkussen van het Yokohama het Pneumatische Dok |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Lengte | 1000mm12000mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Werkdruk | 50KPa of 80KPa |
| Productnaam | Groot het Type van Dok Rubberstootkussen W Rubberstootkussen voor Tug Boat Bumper |
|---|---|
| Materiaal | NR, NBR, EPDM, Silicone, FKM enz. |
| Kleur | Zwarte of om het even welke kleur |
| Type | W Vorm |
| Trekstrenth | 24.1 MPA |