| Naam van het product | Marine Sea Ocean Cushion Guard Solid PU Polyethyleen Rubber Foam Gevulde Fenders |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Drijvende schutters |
| Deel | stootdemper |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Het Gevulde Rubberstootkussen Marine Solid Marker Buoyancy van de polyurethaanoprichting Schuim |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Levensduur | meer dan 8 jaar |
| OEM& ODM | Beschikbaar |
| Derde partijinspectie | Gesteund |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Modelnummer | DF-1200mm*2000mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Productnaam | Van de het Schuimboot van de schip Beschermende Boot van de Stootkussensmarine dock fenders for dock |
|---|---|
| Modelnummer | DF-700*1500mm |
| Materiaal | EVA, polyurethaan |
| Gebruik | Schip Antibotsings Dokken |
| Verpakking | Naakte verpakking/als vereiste |
| Naam van het product | Floating Foam Fender Marine Guard Foam Boat Fender Marine Cushion Foam Filled Fender |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Polyurethaan Gesloten Drijvende het Schuimstootkussens 2500mm*4000mm van het Celschuim voor Dokschip |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit EVA Foam, Polyurethaan |
| Type | Drijvend Schuimstootkussen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Deel | Havenstootkussen |
| Productnaam | Het duurzame Stootkussen van het het Stootkussen Drijvende Schuim van Gebruikseva closed cell foam f |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan, Nylon Koorden |
| Modelnummer | DF-2.0*3.5M |
| Technologie | Vorm en Uitdrijving |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Naam van het product | Flexible Installation PIANC Standard W Type Fender sleepbootfenders met geleidingsstaven |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, siliconen, EPDM, FKM, SBR |
| Modelnummer | DF-W450 |
| Type | W type |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Treksterkte | Hoog |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Vorm | Cilindrisch |
| Onderhoud | laag |
| Chemische Weerstand | Hoog |