| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Materiaal | Eva en polyurethaan |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | 1.5*3.0M Floating Foam Fender de Dekking van Marinegrey wear resistant customization polyurethane |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Deel | Dokbumper |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Vorm | Cilindrisch |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Material | EVA and Polyurethane |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Productnaam | Groothandelsprijs EVA Foam Filled Fender Colorful 2.0*3.5m ISO9001 voor Bootdok dat wordt verklaard |
|---|---|
| Material | Polyurethane, EVA, etc |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Verlenging | ≥350% |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Drukweerstand | Hoog |
| Onderhoud | Laag |
| Temperatuurbereik | Breed |
| Naam van het product | 3.3*6.5M Offshore/Mooring/Port/Harbour/Ferry Foam Filled Fenders voor marinevaartuigen |
|---|---|
| Modelnummer | DF-3.3*6.5M |
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| Naam van het product | Vaste vaste bumpers EVA-schuim gevulde fenders voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Diameter | 0.5M4.5M |
| Lange | 1.0m-12m |
| Productnaam | EVA Material Foam Filled Boat-Stootkussens met de Netto STS STD Verrichting van de Kettingsband |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Verlenging | ≥350% |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Productnaam | Marine Cushion Foam Filled Fender voor Kleurrijk het Polyurethaanstootkussen van de Schip Dokkend Be |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan |
| Modelnummer | DF-2000mm*3500mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |