| Naam van het product | Vloervulde fenders voor havenbescherming voor marine/militaire/cruises/tugboten/pilootboten |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Color | Black or Customized |
| Material | High Quality NR |
| Part | Dock Bumper |
| Productnaam | Gesloten het Schuimstootkussen van het Celschuim Drijvende niet-Merkt het Dokboot van de Polyurethaa |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitspu Schuim, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Schuimstootkussen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Deel | Havenstootkussen |
| Productnaam | 2000x3500 de drijvende Kleurrijke Dekking van het het Schuimpolyurethaan van de Schuimstootkussen Ge |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Modelnummer | DF-2000x3500 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Naam van het product | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindrische rubber fenders voor bootdock bumper |
|---|---|
| Sleutelwoorden | cilindrische rubberstootkussens |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte of als verzoek |
| Binnendiameter | 600 mm |
| Productnaam | 2.5*4.0M Floating Foam Fender Gesloten Vriendschappelijke de Veiligheidselasticiteit van Eco van het |
|---|---|
| Modelnummer | DF-2.5*4.0M |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| OEM | Gesteund |
| Naam van het product | PU-schuim gevulde fender drijvende drijvende pneumatische beschermingsvaartuigdock |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Deel | Schroeven met schuim |
| Verlenging | ≥350% |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| effectiviteit | 1 tot en met 6,5 m |
| layers | 5~10 layers |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Drukweerstand | Hoog |
|---|---|
| Chemische Weerstand | Hoog |
| Installatie | Gemakkelijk |
| Vorm | Cilindrisch |
| Schuringsweerstand | Hoog |
| Naam van het product | Maritieme/scheeps-/boten-/boordplaatsen/dockfenders |
|---|---|
| Brandnaam | DockFender |
| Materiaal | Polyurethaan, EVA, enz. |
| Kleur | Zwart, oranje of op vraag van de klant |
| Diameter | 700mm3300mm of aangepaste grootte |