| Naam van het product | 2x4m Floating Foam Fender Met Keten Net 70kg/M3 Dichtheid 19mm Polyurea Dikte |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Eva Floating Foam Fender met hoge prestaties en ISO certificaat |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Het naar maat gemaakte Schip van Marine Floating Dock Fenders EVA Polyurea Foam Fender Boat |
|---|---|
| Merk | DockFender |
| Materiaal | Hoog - dichtheidsschuim/Polyurea-Deklaag |
| Specificatie | 0.5m4.5m Dia, 0.7m9m L of Aangepast |
| Certificaat | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |
| Productnaam | De zwarte van het de Boei Drijvende Dok van Kleurenmarine foam fender ocean guard Schepen van de de |
|---|---|
| Modelnummer | DF-1500mm*3000mm |
| Materiaal | EVA Closed Cell Foam, Polyurethaan |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| Vorm | Cilindrisch |
|---|---|
| Chemische Weerstand | Hoog |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
| Temperatuurwaaier | Wijd |
| Schuringsweerstand | Hoog |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Drukweerstand | Hoog |
| Chemische Weerstand | Hoog |
| UVweerstand | Hoog |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
| Naam van het product | Floating Foam Fender Lichtgewicht Foam Kussen Fender Opblaasbare Foam Dock Guard |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Naam van het product | 2.3*6.2m Floating Foam Fender met militaire kwaliteit Polyurea buitenste laag |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| effectiviteit | 1 tot en met 6,5 m |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Deeltjes | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | Dok Overzeese Wacht Floating Foam Fender Kleurrijk Pu EVA Marine Floating 1500*3000mm |
|---|---|
| Binnen | EVA Closed Foam |
| Versterking | Nylon Koordstof |
| Dekking | Polyurethaan, Pu |
| Diameter | 300mm4500mm |