| Materiaal | Natuurrubber |
|---|---|
| Productnaam | Cilindertype RubberdieTug Boat Fenders 600*300 voor Schipboog wordt aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Type | Cilindrisch |
| Levensduur | 18-20 jaar |
| Naam van het product | Duurzame energie-absorptie PIANC 600*1200 Rubberen cilindrische scheepsfenders |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Binnendiameter | 75-1000 mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Hardheidswaaier | 20°-90° kust A |
| Naam van het product | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Productnaam | OEM het Stootkussen Vormend Douane van de de Dienstboog Rubber Op zwaar werk berekend Anti het Verou |
|---|---|
| Materiaal | Het anti Verouderen NR |
| Modelnummer | Df-V800 |
| Kleur | Ruquirement van de klant |
| Grootte | Ruquirement van de klant |
| Productnaam | NBR/NR van de de Scheurweerstand van kegel het Rubberstootkussens 1200H PIANC2002 Dok Marine Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Verlenging | ≥300% |
| Certificering | PIANC2002, ISO, SGS |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |
| Certificering | PIANC, ABS, DNV |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Productnaam | Boog Rubberstootkussen |
| Verpakking | Naakte Verpakking, Kaderverpakking, Palletverpakking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | Licht |
| Naam van het product | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Toepassing | Haven |
| Materiaal | NR |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Sollicitatie | Haven |
| Maat | Aangepast |
| Naam van het product | Vloervulde fenders voor havenbescherming voor marine/militaire/cruises/tugboten/pilootboten |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |