| Naam van het product | Cylindrische scheepsbeveiligingsbeveiliging |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | DF-C300 |
| Inwendige diameter | 75-1000 mm |
| Buitentijdsdiameter | 1502000mm |
| Naam van het product | China Cylindrische fenders sleepbootbanden fenders sleepboot bumpers |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D600 |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Naam van het product | Schuifbotenbanden schuifboten cilindrische schuifboten schuifboten bumpers voor dokken en aanmeren |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D600 |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Type | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Naam van het product | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Materiaal | NR |
| Grootte | Op maat |
| Kenmerken | Duurzame materialen |
| Naam van het product | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| grootte | Op maat |
| kenmerk | Hoge prestaties Sterk |
| Certificaten | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Kenmerken | Hoge energieopname |
| Sollicitatie | Schip aanleg |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Productnaam | 3.3*6.5M Yokohama Fenders ISO 17357-1:2014 Verklaarde Veiligheidsklep voor STS |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 60±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | Het hittebestendige Vriendschappelijke Natuurrubber 300H van Eco van het Boog Rubberstootkussen voor |
|---|---|
| Type | Boog V Type |
| Grootte | Douanegrootte |
| Dichtheid | 1.35~2.0 g/cm3 |
| De dienst | OEM of ODM |