| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Sollicitatie | Haven |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | 4.5*9.0M Pneumatic Floating Fenders ISO 17357 Goedgekeurd CTN Type Natuurrubber |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Norm | ISO9001, ISO17357 |
| Certificaat | CCS/BV SGS/ABS |
| Productnaam | Het aangepaste Rubberabs van het Boog Rubberstootkussen 900H Certificaathaven Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber met hoge dichtheid |
| Verlenging | ≥300% |
| Verwerking Serviceion | Afgietsel, het Snijden |
| Certificering | ISO, SGS |
| productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Toepassing | Haven |
| Grootte | Op maat |
| Geheugen | Op maat |
| Materiaal | NBR |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Druk | 50kPa, 80kPa |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Garantie | 36 maanden |
| Sollicitatie | Haven |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Certificering | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Hardness | ≤82 Shore A |