| Onderhoud | Laag |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Weerstand | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Trek | Hoog |
| Productnaam | ISO17357 Netto de Stootkussens50kpa 4.5M Natural Rubber Tyre Ketting van gidsyokohama |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Pneumatisch Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 Standaard 3.3M Port Bumper Marine |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Treksterkte | ≥18 |
| Aanvankelijke Druk | 80KPa |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Functie | Flexibele verrichting |
| Productnaam | ISO17357 1:2014 Hoge Marine Yokohama Pneumatic Rubber Fender - de Schepen van kwaliteitsboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| Norm | ISO17357, PIANC |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Aanvankelijke druk | 50KPA, 80KPA |
| Productnaam | Semi onderwater onderzeeër pneumatisch dompelbaar marine rubberen spatbord |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardig natuurrubber |
| Maat | D*L--2.5*5.5M |
| Werkdruk | 50kPa |
| Standaard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Productnaam | De Specificaties van Yokohamastootkussens ISO17357 met Vliegtuigenbanden voor STS-Verrichtingen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Garantie | 24 maanden |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Garantie | 24 maanden |