| Productnaam | PIANC2002 het Rubberstootkussen C1000H Marine Dock Bumper Vessels van de specificatiescel |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1000H |
| Hoogte | 5003000mm |
| Type | Vast Celtype |
| Productnaam | OEM van de het Stootkussen Zwarte Kleur van de natuurrubbercel Rubber de Dienst Anti het Verouderen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid NR/NBR |
| Modelnummer | Df-C1700H |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| Kenmerken | Goede flexibiliteit en buigbaarheid |
|---|---|
| type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Professionele natuurrubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Fenders voor industriële celrubber Marine Fenders Mooring Fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | DF-C1000H |
| Hoogte | 5003000mm |
| Type | Vaste celtype |
| Naam van het product | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| grootte | Op maat |
| kenmerk | Hoge prestaties Sterk |
| Accessoires | Voorpaneel, die Stootkussen, Ketting, enz. onder ogen zien |
| Materiaal | Natuurrubber |
|---|---|
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Certificering | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Productnaam | De Specificaties van Yokohamastootkussens ISO17357 met Vliegtuigenbanden voor STS-Verrichtingen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | 50kPa dok die het Rubber de Boot van het Stootkusseniso17357 Standaarddok Aanleggen drijven |
|---|---|
| Materiaal | Goede Kwaliteitsnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa of 80KPa |
| Productnaam | De opblaasbare Drijvende Pneumatische Gebruikte Vissersboten van het Stootkussenschepen van Yokohama |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 300mm4500mm |