| Productnaam | ISO17357 standaard Rubber het Stootkussen50kpa Dok 3.3*6.5M van Yokohama Marine Safety |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Garantie | 24 maanden |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Gebruik | bescherm boot |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Garantie | 24 maanden |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Garantie | 24 maanden |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Productnaam | Het drijven de Pneumatische Rubberverrichtingen van Stootkusseniso17357 Specificaties 80kPa STS |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Yokohama Drijvende Stootkussens ISO17357 Gekwalificeerde 50kPa 3.3*6.5M Tear Resistance |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 60±10 kust A of het Verzoek van de Klant |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | PIANC & van ISO17357 de Standaard Pneumatische Rubberketting Netto Marine Safety van de Stootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Beste Kwaliteit NR, NBR, SR |
| Kleur | Zwart of Aangepast |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |