| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Naam van het product | Drijvend schuim spatbord Onderwater spatborden Eva Foam Boot spatbord |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Eva Floating Foam Fender met hoge prestaties en ISO certificaat |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Kenmerken | Gemakkelijk te installeren en te hanteren |
| Productnaam | Marine Dock Floating Foam Fender 2.5*5.5M de Zwarte Kleur van Industrial Energy Absorbing |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Modelnummer | DF-2.5*5.5M |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Materiaal | Eva en polyurethaan |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Productnaam | Het duurzame Stootkussen van het het Stootkussen Drijvende Schuim van Gebruikseva closed cell foam f |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan, Nylon Koorden |
| Modelnummer | DF-2.0*3.5M |
| Technologie | Vorm en Uitdrijving |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Naam van het product | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| effectiviteit | 1 tot en met 6,5 m |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |