| Productnaam | Het Gevulde Rubberstootkussen Marine Solid Marker Buoyancy van de polyurethaanoprichting Schuim |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Levensduur | meer dan 8 jaar |
| OEM& ODM | Beschikbaar |
| Derde partijinspectie | Gesteund |
| Materiaal | Polyurethaan, EVA, enz. |
|---|---|
| Toepassing | Jacht, Cruiseschepen, Bulklading, Ship-to-ship Overdracht |
| Deel | Marine Fender |
| Kleur | Zwarte of als Eisen van de Klant |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Naam van het product | PU-schuim gevulde fender drijvende drijvende pneumatische beschermingsvaartuigdock |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Deel | Schroeven met schuim |
| Verlenging | ≥350% |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| effectiviteit | 1 tot en met 6,5 m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| materiaal | EVA en polyurethaan |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Material | EVA and Polyurethane |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Productnaam | Polyurethaan Gesloten Drijvende het Schuimstootkussens 2500mm*4000mm van het Celschuim voor Dokschip |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit EVA Foam, Polyurethaan |
| Type | Drijvend Schuimstootkussen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Deel | Havenstootkussen |
| Productnaam | Dok Overzeese Wacht Floating Foam Fender Kleurrijk Pu EVA Marine Floating 1500*3000mm |
|---|---|
| Binnen | EVA Closed Foam |
| Versterking | Nylon Koordstof |
| Dekking | Polyurethaan, Pu |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Naam van het product | Vaste vaste bumpers EVA-schuim gevulde fenders voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Diameter | 0.5M4.5M |
| Lange | 1.0m-12m |
| Productnaam | Lage Hoge Prijs - kwaliteit het Drijven van de het Polyurethaandekking van het Schuimstootkussen de |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| Versterking | Nylon koordstof |
| Dekking | Polyurethaan, Pu |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |