| Logo's | Toegelaten douaneembleem |
|---|---|
| goedgekeurd | SGS, ABS, ISO9001 |
| Hardheidsbereik | 20°-90° kust A |
| Standaard | PIANC2002, ABS, SGS, ISO9001 |
| Kenmerken | Waterdicht/ Ultravioletdicht/ Verouderingsbestrijdend |
| Naam van het product | Rollerfenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Type | Rollerfenders |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Gebruik | Bescherming van onderzeeërs |
|---|---|
| Diameter | 2500 mm |
| Warmtegeleidbaarheid | =<0.034 |
| Versterking | Naylonstofstreng |
| Onderhoud | Laag |
| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoogste Niveaunatuurrubber |
| Garantie | 36 maanden |
| Diameter | 0.5 ~ 4.5 m |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |
| Toepassing | Marinier |
|---|---|
| Oppervlakte | Glanz |
| Vorm | V-vorm |
| Grootte | aangepast |
| Dikte | Zoals vereist |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Maat | Aangepast |
| Burst-druk | 75-105 bar |
|---|---|
| Binnendiameter | 2.5mm25mm |
| Oppervlaktebehandeling | SR, maakt glad |
| Het werk Temperatuur | -40℃-80℃ |
| Werkdruk | 15-21 bar |
| Productnaam | 2500x5000 mm onderzeese fenders Verticale opblaasbare bootfenders |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Standaard | ISO17357, ISO9001 |
| Afmetingen | 4.5*12.0M |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | 2.5*4.0M Floating Foam Fender Gesloten Vriendschappelijke de Veiligheidselasticiteit van Eco van het |
|---|---|
| Modelnummer | DF-2.5*4.0M |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| OEM | Gesteund |