| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Productnaam | US Navy iso17357-1: 2014 het onderzeese Stootkussens 50kPa D4.5M For Dock Bumper Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level NR |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | ISO9001-2008 ABS VAN BV CCS |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 Standaard Pneumatisch Stootkussen 3.3*6.5m 50kPa van Yokohama voor Dok |
|---|---|
| Diameter | 300-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Grootte | aangepast |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |
| Productnaam | PIANC de Standaardw Type Boot Marine Wear Resistant van Stootkussentug boat fenders dock berthing |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone, EPDM, FKM, SBR |
| Modelnummer | Df-W450 |
| Type | W Type |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Productnaam | Aangepaste w-Type het Stootkussenboog van Tug Boat Fenders W en Streng Beschermingsnatuurrubber |
|---|---|
| Materiaal | Rubber, NR, NBR, SBR |
| Type | Het Stootkussen van Tug Boat W |
| Hoogte | 200mm450mm |
| Lengte | 2000mm |
| Productnaam | D2550 Rolstootkussens Aangepast Natuurrubber Slijtvaste PIANC2002 Marine Corners |
|---|---|
| Materiaal | Anti het Verouderen Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-D2550 |
| Type | roltype |
| installeer | Hoeken en slotingangen |
| Productnaam | Hydropneumatische Onderzeese Stootkussens ISO17357 & PIANC2002-Ligplaatsdok 50kPa het Drijven |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Drukweerstand | Hoog |
| Chemische Weerstand | Hoog |
| UVweerstand | Hoog |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |