| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Maat | aangepast formaat |
| Kleur | Zwart en aangepast |
| Materiaal | Natuurrubber, SS400 |
|---|---|
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Productnaam | 1800H PIANC van kegelstootkussens Standaard Zwarte de Bumpersmarine van het Kleuren Rubberdok |
| Kleur | Zwart |
| Eigenschappen | Hoog E R.H Value |
| Productnaam | De vaste de Rolstootkussens D1750 M36 van het Typestootkussen verankeren Zwart Rubber voor de Besche |
|---|---|
| Materiaal | Het anti Verouderen NR |
| Modelnummer | Df-D1750 |
| Type | Rolstootkussens |
| OEM | welkom |
| Productnaam | Polyurethaan Gesloten Drijvende het Schuimstootkussens 2500mm*4000mm van het Celschuim voor Dokschip |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit EVA Foam, Polyurethaan |
| Type | Drijvend Schuimstootkussen |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Deel | Havenstootkussen |
| Naam van het product | Maritieme/scheeps-/boten-/boordplaatsen/dockfenders |
|---|---|
| Brandnaam | DockFender |
| Materiaal | Polyurethaan, EVA, enz. |
| Kleur | Zwart, oranje of op vraag van de klant |
| Diameter | 700mm3300mm of aangepaste grootte |
| Kleur | Zwart/Grijs/Wit/zonodig |
|---|---|
| Merken | OEM-producten |
| MOQ | 1 |
| Naam van het product | V Typestootkussen |
| Certificaat | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
| Materiaal | Vlotte NR |
|---|---|
| Productnaam | Dokschip V de Langere Levensduur van het Typestootkussen 300H voor Marine Mooring |
| Pakket | Houten Containers |
| Vorm | V Trommeltype |
| Certificering | ROHS/ISO9001/ISO14001/TS16949 |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 het Pneumatische Rubberfende-Drijven van Yokohama van de Bandketting Netto |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 500mm-4,500 mm |
| Lengte | 1,000mm-12,000 mm |
| Productnaam | Het hittebestendige het Type van D Stootkussenspianc2002 Zwarte Rubber voor de Buffer van het Bootdo |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone, EPDM |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kwaliteit | Op hoog niveau |
| Embleem | Aangepast Logo Accept |
| Productnaam | Cilindrische Marine Fenders Black Color Rubber-van het het Dokschip van de Bumperboot de Douanegroot |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwart of Aangepast |
| Embleem | Aangepast |
| Kwaliteit | Superieur |