| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Toepassing | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |
| Certificering | PIANC, ABS, DNV |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Kenmerken | Ongeëvenaarde duurzaamheid |
|---|---|
| Type | Rubber Fender Type V |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van hoge kwaliteit |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Eva Floating Foam Fender Marine Boat Polyurethane Polyurea Rubber Fender |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Naam van het product | Kegelrubberfenders Panelrubberfenders Drijvende pneumatische rubberfenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 1000 mm tot 6000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | Kegelvormige rubberen bumpers Kegelvormige heldere rubberen bumpers |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 100mm tot 2000mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Naam van het product | Superieure D-type schutters Pile Protectors Quay Wall Fenders rubber fender |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D100H |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Aanleg van een moeras |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Toepassing | dok |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |
| Certificering | PIANC, ABS, DNV |