| Productnaam | Pneumatisch rubberen spatbord |
|---|---|
| Standaard | ISO 17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Maat | Aangepast |
| Gebruik | bescherm boot |
| Functie | Flexibele verrichting |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Functie | Uitstekende horizontale stabiliteit |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Toegelaten OEM | Ja |
| Gebruik | Schip, dok, steiger, haven, werf |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Druk | 50kPa, 80kPa |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| kenmerk | Milieuvriendelijke materialen |
| Naam van het product | Betrouwbare cilindrische scheepsfenders sleepbotfenders rubberfenders |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardige NR/NBR |
| Modelnummer | DF-C500 |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Functie | Uitstekende horizontale stabiliteit |
| Naam van het product | High Performance Cylindrical Marine Fenders Dock Bumper Fenders |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 70 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Product Name | Pneumatische rubberfender |
|---|---|
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| Gebruik | bescherm boot |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Naam van het product | Pneumatisch Rubberstootkussen |
|---|---|
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Temperatuur | -40°C tot 300°C |