| productnaam | 50kpa onderzeese fender Hydropneumatische onderzeese rubber fender Dock Sling Type |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level Natuurrubber |
| Standaard | ISO17357, ISO9001 |
| Afmetingen | 4.5*12.0M |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Hoogte | 400 tot en met 3000 MM |
| Gebruik | Schip, dok, steiger, haven, werf |
| Accessoires | Voorpaneel, Face Pad, Ketting.. |
| Kenmerken | V Typestootkussen |
|---|---|
| Type | Rubber Fender Type V |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van hoge kwaliteit |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | Het pneumatische rubberstootkussen van het schipdok voor boot het aanleggen met ketting en band |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm12000mm |
| Kenmerken | Uitstekende effectweerstand |
|---|---|
| Type | Rubber Fender Type V |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van hoge kwaliteit |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | China kegel rubberen spatborden rubberen dok spatbord mariene rubberen spatbord |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 1000 mm tot 3000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Verlenging | ≥ 300% |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Naam van het product | China Fabriek Kegelvormige rubberen fenders Kegelvormige rubberen bumpers |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Deel | dokstootkussen |
| Hoogte | 100 mm tot 5000 mm |
| geschatte afbuiging | 70% - 72% |