| Productnaam | 300H V Ozon van het Type het Rubberstootkussen & UV de Absorptiebescherming van het Weerstands Lage |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Vorm | V type |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Lengte | 1000mm3500mm |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Naam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig |
| Verpakking | Pallet of Aangepast |
| Verzending | Express/Luchtvaart/Zeevaart |
| Afbuiging | 52,5% - 55% |
| Productnaam | Dokbuffer 300 Slijtvast de Aanpassingsnatuurrubber van het Boog Rubberstootkussen |
|---|---|
| Modelnummer | Df-ARF300H |
| Type | Boog V Type |
| Norm | PIANC2002 |
| Grootte | Douanegrootte |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| grootte | Aangepaste grootte |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Diensten | OEM of ODM |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
|---|---|
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Sollicitatie | Bootschipdock Jetty Wharf Haven |
| Productnaam | V Typestootkussen |
| Productnaam | H1000 van de het Natuurrubber Slijtvaste Boot van Kegel de Rubberstootkussens Aanleggende Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Certificering | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Df-V600H V Typestootkussen Slijtvaste Marine Berthing Boat Dock Customized |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone, EPDM, FKM, SBR |
| Modelnummer | Df-V600H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Dienst | OEM of ODM |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Dikte | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Productnaam | Slijtvaste conische spatborden van natuurlijk rubber PIANC 2002 Standaard voor ligplaats |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardig natuurrubber |
| Kleur | Zwart, grijs... enz |
| Hardheid | 65 +/- 5 kust A |
| Onderhoud | OEM of ODM |