| Productnaam | NBR 800 V-Type Rubber de Scheurweerstand van Stootkussenmarine safety dock rubber fender |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte, Grijze… enz. |
| Hardheid | 65 +/- 5 Kust A |
| Dichtheid | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Productnaam | Het Type Stootkussens Aangepaste D200H van Marine Boat D het Dokligplaats van de Hoge Energieabsorpt |
|---|---|
| Modelnummer | Df-D200H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| flexibiliteit | Groot |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Productnaam | Natuurrubberdouane V Vriendschappelijke de Veiligheidselasticiteit van het Type Rubberstootkussen V5 |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Modelnummer | Df-V500 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Verpakking | Plastic Bag+Pallet |
| Materiaal | Vlotte NR |
|---|---|
| Productnaam | Dokschip V de Langere Levensduur van het Typestootkussen 300H voor Marine Mooring |
| Pakket | Houten Containers |
| Vorm | V Trommeltype |
| Certificering | ROHS/ISO9001/ISO14001/TS16949 |
| Deel | Haven, Dok |
|---|---|
| Productnaam | V Type Marine Arch Rubber Fender Natural Rubber500h voor het Aanleggen |
| Type | Boog Rubberstootkussen |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| OEM | Welkom |
| Productnaam | M Type Fender Tug Boat Fenders Waterproof Flexible M Fender Dock Boat Rubberpianc2002 |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Type | M Type |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | Aangepaste w-Type het Stootkussenboog van Tug Boat Fenders W en Streng Beschermingsnatuurrubber |
|---|---|
| Materiaal | Rubber, NR, NBR, SBR |
| Type | Het Stootkussen van Tug Boat W |
| Hoogte | 200mm450mm |
| Lengte | 2000mm |
| Materiaal | Natuurrubber |
|---|---|
| Productnaam | Cilindertype RubberdieTug Boat Fenders 600*300 voor Schipboog wordt aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Type | Cilindrisch |
| Levensduur | 18-20 jaar |
| Productnaam | PIANC2002 sleutelgatstootkussens Tug Boat Fenders Ozone & UV de Bumperbescherming van de Weerstandsb |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR/NBR/SBR |
| Type | Sleutelgattype |
| Grootte | 200-350H, Lmax=2000 |
| Verlenging | ≥300% |